Stowarzyszenie LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Szkolenia dla Beneficjentów (konkurs 1/2020 i 2/2020)-Ważne informacje

Szanowni Państwo,

Z uwagi na obecną sytuację tymczasowo ulegają zmianie zasady udziału w szkoleniach zaplanowanych na 16 i 23 marca, kierowanych do potencjalnych wnioskodawców konkursu 1/2020 i 2/2020.

Poniżej zamieszczamy prezentację ze szkolenia. Dodatkowo do każdego potencjalnego wnioskodawcy, który zadeklarował wstępną chęć złożenia wniosku przesyłamy materiały dodatkowe, które mają ułatwić wypełnianie i kompletowanie dokumentacji konkursowej.

W przypadku, gdy ktoś jest zainteresowany składaniem wniosku, a nie otrzymał w dniu 16.03. materiałów ze szkolenia, proszony jest o zgłoszenie na email: pierucka@lgrnaklo.org.pl

Aby otrzymać punkty za udział w szkoleniu NALEŻY potwierdzić informacją zwrotną na adres: pierucka@lgrnaklo.org.pl , że dana osoba wzięła udział w szkoleniu e-learningowym i potwierdza zapoznanie się z otrzymanymi materiałami.

Każda osoba, do której zostały przesłane materiały ze szkolenia w przypadku pytań bądź wątpliwości może zadzwonić bądź wysłać zapytanie drogą emailową do LGD (pierucka@lgrnaklo.org.pl).

 

Prezentacja-szkolenie 16, 23.03.2020 r. 

 

 

 

 

Skip to content