Stowarzyszenie LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Konkurs 1/2020 i 2/2020- składanie wniosków- Komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją, w celu jak największego ograniczenia bezpośredniego kontaktu, w dniach trwania naboru wniosków, tj. 30.03.-07.04.2020 przed wejściem do biura LGR zostaną wystawione podpisane kartony, po jednym na każdy konkurs, do których należy złożyć wniosek o dofinansowanie.

Bardzo prosimy o telefon i powiadomienie pracowników biura (Ewa Pierucka, Magdalena Kubińska: 690 984 318) o dniu i przybliżonej godzinie złożenia wniosku o dofinansowanie, ponieważ na pierwszej stronie wniosku pracownik biura musi wpisać datę oraz godzinę złożenia wniosku.

Prosimy o wyrozumiałość i ograniczenie konieczności poświadczania przez nas dokumentów za zgodność z oryginałem. W takim wypadku wnioskodawca może do wniosku o dofinansowanie:

  • załączyć oryginały dokumentów, które w późniejszym czasie będzie mógł odzyskać,
  •  poświadczyć za zgodność z oryginałem dokumenty, które zostały wytworzone przez wnioskodawcę,
  •  nie dawać dokumentów do poświadczenia za zgodność z oryginałem i zrobić to na uzupełnieniu wniosku w czasie późniejszym (rekomendacja biura LGR)

Zgodnie z informacją przesłaną przez Biuro Wdrażania Projektów LEADER „Nie zmieniła się jednak procedura potwierdzania dokumentów za zgodność z oryginałem, więc w sytuacji kiedy Wnioskodawca / Beneficjent będzie szczególnie zdeterminowany żeby taką kopię uzyskać, to Biuro LGD powinno takiej osobie tą czynność umożliwić, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zarówno pracownika Biura, jak i Wnioskodawcy / Beneficjenta.”.

 

Skip to content