• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Zapytania ofertowe LGR / Zapytanie ofertowe Beneficjenta
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie

Z uwagi na zdarzające się błędy rachunkowe w otrzymywanych ofertach, zastrzegamy sobie prawo do ich poprawienia w celu poprawnej weryfikacji cen towarów/usług.

Zapytanie ofertowe Beneficjenta
wtorek, 20 marca 2018 09:52

Poniżej zamieszczamy link do zapytania ofertowego na realizację zadań w ramach operacji pn. „Zakup sprzętu i wyposażenia niezbędnego do przeciwdziałania kłusownictwu na obszarze LGR Nasza Krajna i Pałuki” w zakresie: zakupu samochodu terenowego, zakup mobilnego zestawu do ochrony wód, zakup sprzętu technicznego wspomagającego pracę strażnika oraz środków bezpieczeństwa.  Zapytanie zostało ogłoszone przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Bydgoszczy. 

 

http://www.opzw.bydgoszcz.pl/index.php/informacje/319-zaproszenie-do-skladania-ofert

 

 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk