• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Informacje dla Wnioskodawców / Beneficjentów / Procedura postępowania w przypadku operacji o tej samej liczbie punktów na liście rankingowej
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie
Procedura postępowania w przypadku operacji o tej samej liczbie punktów na liście rankingowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Pierucka   
wtorek, 04 lipca 2017 07:28

W przypadku operacji o równej ilości uzyskanych punktów, o miejscu na liście operacji wybranych zdecyduje procentowy udział wkładu własnego wnioskodawcy (tj. wnioskodawca zakładający większy udział wkładu własnego w kosztach kwalifikowalnych operacji zostanie sklasyfikowany na wyższym miejscu listy operacji wybranych).

W przypadku dalszych trudności w ustaleniu miejsca na liście (tj. jednakowy procentowy udziały wkładu własnego wnioskodawcy) o miejscu na liście operacji wybranych zadecyduje data i godzina złożenia wniosku o przyznanie pomocy w miescu wskazanym w ogłoszeniu o naborze.

Poprawiony: wtorek, 04 lipca 2017 08:10
 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk