• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Doradztwo / Doradztwo w ostatnim dniu naboru
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie

mapa inwestycji

Doradztwo w ostatnim dniu naboru
poniedziałek, 20 sierpnia 2018 09:38

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 27 sierpnia (poniedziałek) tj. w ostatnim dniu przyjmowania wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu 1/2018, z uwagi na dużą liczbę składanych wniosków oraz konieczność ich zewidencjonowania przez pracowików biura LGR,  NIE BĘDZIE prowadzone doradztwo w zakresie przyjmowanych wniosków.

Zapraszamy na doradztwo od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, po wcześniejszym telefonicznym lub emailowym umówieniu się z pracownikiem biura LGR pod numerem: 690 984 318  lub: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk