• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Doradztwo / Pierwsze umowy o dofinansowanie podpisane
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie

mapa inwestycji

Pierwsze umowy o dofinansowanie podpisane
poniedziałek, 12 lutego 2018 00:00

6 lutego 2018 r.  w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie pierwszych umów na dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020, realizowanych na obszarzeLGR „Nasza Krajna i Pałuki”. Łączna suma wsparcia to 3,3 miliona złotych. Środki zostaną przekazane na realizację 24 projektów z zakresu rozbudowy publicznej infrastruktury, wsparcia przedsiębiorstw, ochrony środowiska oraz upowszechniania dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury.
Zapraszamy do przeczytania obszerniejszego artykułu na ten temat https://kujawsko-pomorskie.pl/…/32035-wsparcie-dla-obszarow… oraz obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia (fot. Łukasz Piecyk)

Podpisanie umów-fotorelacja

 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk