• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg
  • s6.jpg

Witamy na stronie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Nasza Krajna i Pałuki”.

Jesteśmy organizacją pozarządową działającą na mocy umowy ramowej z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Swoim działaniem obejmujemy powiększony od 2015 roku obszar 10 gmin: Nakło n. Notecią, Sadki, Szubin, Mrocza, Więcbork, Sępólno Krajeńskie, Kamień Krajeński, Żnin, Gąsawa, Rogowo.

Zapraszamy wszystkie osoby, organizacje, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy chcieliby z nami współpracować w zakresie pełnienia naszej misji lub chcieliby uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze oś. 4.

Zarząd Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

Strona główna / Członkostwo / Charakterystyka członków LGR
banery_lewe_mrrw
banery_lewe_mr
banery_lewe_por

Współpracujemy z

opzwwb
pfp
kpzpip
zszs
Gospodarstwo Rybackie Ślesin Sp. z o.o.
pdkip
banery_aw
pankarp

Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do newslettera.

Logowanie





mapa inwestycji

Charakterystyka członków LGR

Składki członkowskie

1. Jednostki samorządu terytorialnego- 3500,00 zł

2. Organizacje pozarządowe - 15,00 zł

3. Przedsiębiorstwa - 20,00 zł

4. Osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej - 10,00 zł

5. Jednostki organizacyjne samorządów - 15,00 zł

 

Lista członków Stowarzyszenia LGR „Nasza Krajna i Pałuki”

L.p Imiona i nazwiska
SEKTOR PUBLICZNY
1. Gmina Nakło nad Notecią Reprezentowana przez: Rodryk Szamlewski
2. Gmina Mrocza Reprezentowana przez: Krzysztof Wiese
3. Gmina Szubin Reprezentowana przez: Iwona Kubiak
4. Gmina Sadki Reprezentowany przez: Joanna Nowicka
5. Gmina Więcbork Reprezentowana przez: Maciej Ryduchowski
6. Gmina Kamień Krajeński Reprezentowana przez: Natalia Szafran
7. Gmina Sępólno Krajeńskie Reprezentowana przez: Jarosław Dera
8. Gmina Żnin Reprezentowana przez: Paweł Sikora
9. Gmina Rogowo Reprezentowana przez: Beata Lewicka
10. Gmina Gąsawa Reprezentowana przez: Magdalena Petrykowska
11. Powiat Nakielski Reprezentowany przez: Tomasz Miłowski
SEKTOR GOSPODARCZY
1. OW Panorama Andruszkiewicz Krzysztof
2. CGFP Ryby sp. z o. o.
3. Dudek Tadeusz
4. Kardacz Andrzej
5. Ksobiak Bogdan
6. Kędrak Waldemar
7. PHU Nowicki Stanisław
8. Wytwórnia Oklein Stolarskich WBMW Pawłowscyn
9. AGROMIS Piasecki Rafał
10. Zespół Pałacowo-Parkowy w Sypniewie (Romuald Adamski)
11. Gospodarstwo Rybackie Łysinin sp. z o.o.
12. Robert Winkowski
SEKTOR SPOŁECZNY
1. Fundacja CIVITAS
2. Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
3. Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Krajny i Pałuk
4. Polski Związek Wędkarski Okręg w Bydgoszczy
  MIESZKAŃCY
1. Jan Bagrowski
2. Paweł Kamiński
3. Zdzisław Żekiecki
4. Elżbieta Bielińska
 5. Tomasz Fifielski
6.  Małgorzata Łapaczyńska
7.  Mirosław Pietrucin
8.  Waldemar Potracki
9.  Kamila Radzka-Januszewska
10.  Katarzyna Kozłowska
11.  Anna Niemczyk
12.  Michał Niemczyk
13.  Karol Kabaciński
14.  Makowiecka Anna
15.  Makowiecki Mieczysław
 
Copyright © 2011. Realizacja: Nasza Krajny i Pałuk